«Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна — єдина!»

       Важливим завданням патріотичного виховання в дошкільному навчальному закладі є прищеплення дітям чіткого усвідомлення національної свідомості, що проявлятиметься у знанні власної історії, культури, мистецтва. Одним із майданчиків, на якому можна виховувати у дітей патріотизм,  є фізкультурні свята та розваги.

       Саме тому, 22 серпня, напередодні Дня Незалежності нашої держави у Краснокутському ДНЗ № 1 відбулося фізкультурне свято «Ми спортивна надія України». Метою цього заходу було залучення дітей до спорту, розвиток у них прагнення до здорового способу життя, знайомство з традиціями та історією українського народу.

      Веселі  конкурси та естафети на козацьку тематику, в яких діти мали змогу змагаючись продемонструвати свою  завзятість, спритність, кмітливість, супроводжувалися на святі запальними українськими мотивами.  Учасники та глядачі заходу отримали масу позитивних емоцій, адже такі форми роботи є найбільш ефективними для згуртування дитячого колективу та забезпечують позитивний емоційний мікроклімат для усіх присутніх.

Своїй рідній Україні  бажаємо миру, спокою і процвітання!