Зустріч з класиком спортивної науки

29.10.2019 відвідав Харків класик спортивної науки Володимир Платонов. 

            Професор Платонов – автор підручників з теорії та методики фізичного виховання. На них виховувалися всі провідні спортсмени та тренери України. У коло наукових інтересів доктора педагогічних наук входить історія розвитку міжнародного олімпійського руху, олімпійського і професійного спорту, а також їх сучасна проблематика. Крім того, вчений займається розробками системи підготовки спортсменів вищої кваліфікації.

            У першій частині харківського семінару, на якому був присутній спортивний актив регіону, Володимир Платонов торкнувся питань спортивного маркетингу, вибору системи роботи підготовки елітних спортсменів між американською і китайською, організації мережі олімпійських центрів, підвищення тимчасових меж спортивної кар’єри і методики тренувань у віці понад 23- х років.

      Фундаментом для розуміння і вирішення сучасних проблем в українському спорті професор назвав підвищення кваліфікації тренерів та функціонерів. Другу частину семінару Володимир Платонов присвятив темі «Рухові якості та фізична підготовка спортсмена».

Від Краснокутського району захід відвідав тренер Краснокутської ДЮСШ Олег Шеляг.