Відбулося друге засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Краснокутського ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської селищної ради
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_1224-1.jpg)
Відбулося друге засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Краснокутського ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської селищної ради
Переможцем конкурсу визнано МОМОТ Наталію Вікторівну.
Протокол 2 08062021 Краснокутський ліцей