Колегія відділу освіти

2019  рік

п/п

Тема Термін виконання

 

Відповідальні

 

 
1 Про стан роботи відділу освіти зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України “Про запобігання корупції” упродовж 2018 року 03.04.2019 Колонтаєвська В.О.
Про стан виконання програм в галузі освіти у 2018 році Костенко А.М.
Про підсумки роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в 2018 році та завдання на 2019 рік Шостак І.В.
Про підготовку до організації оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків улітку 2019 року Рибак О.В.
Про виконання рішень колегії Колонтаєвська В.О.
 
2 Про стан роботи з контрольними документами центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови обласної та районної державної адміністрації у І півріччі 2019 року Червень Колонтаєвська В.О.
Про організацію роботи щодо забезпечення захисту прав неповнолітніх,  стан роботи щодо запобігання правопорушень та злочинності серед учнівської молоді Макаренко І.Г.
Про стан національно-патріотичного виховання у закладах освіти району Бреславська Н.Г.
Про виконання рішень колегії Колонтаєвська В.О.
 
3 Про стан роботи відділу освіти зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України “Про запобігання корупції” за 9 місяців 2019 року Жовтень

 

Колонтаєвська В.О.
   
Про реалізацію освітнього проекту «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області» у закладах освіти району Столова І.Д.

Колонтаєвська В.О.

Про підвищення якості освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти району, результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів у 2019 році Рибак О.В.
Про охоплення дітей дошкільною та  загальною середньою освітою Колонтаєвська В.О.,

Гуменюк В.П.

Про виконання рішень колегії Колонтаєвська В.О.
 
4 Про стан роботи з контрольними документами центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови обласної та районної  державної адміністрації у 2019 році Грудень Колонтаєвська В.О.
Про виконання плану роботи відділу освіти у 2019 році та про схвалення  плану роботи відділу освіти на 2020 рік Медяник О.Г.
Про реалізацію освітніх проектів у 2019 році Рибак О.В.
Про виконання рішень колегії Медяник О.Г.

Наказ відділу освіти від 03.04.2019 №67  “Про затвердження рішень колегії відділу освіти Краснокутської районної державної адміністрації від  03.04.2019”